آموزشاینترنت

تغییر جیمیل پیشفرض | داشتن چند جیمیل همزمان

همانطور که میدانید شما میتوانید هر تعداد حساب جیمیل که بخواهید به طور رایگان بسازید و از آنها استفاده کنید اما مشکلی که هنگام استفاده از چند جیمیل همزمان به وجود می آید این است که مشخص نیست کدام یک از این حساب ها روی دسکتاپ یا موبایل روی حساب پیشفرض تعیین شده است . در این آموزش به چگونگی تغییر جیمیل پیشفرض و همینطور راهنمایی برای داشتن چند جیمیل همزمان میپردازیم.

تغییر جیمیل پیشفرض

در گذشته نه چندان دور امکان داشتن چند جیمیل همزمان وجود داشت اما بسیار به هم ریخته و شلخته بود اما حالا میتوانید با ورود به یک حساب جیمیل محتوای دیگر حساب های خودتان را هم ببینید و همیطور تغییر جیمیل پیشفرض کار راحت تری شده است

گوگل اولین جیمیلی را که با آن وارد شده اید را حساب پیشفرض قرار میدهد. میتوانید با کلیک روی منوی سمت راست بالای صفحه جیمیل وب ببینید که کدام جیمیل ، جیمیل پیشفرض شماست.

تغییر جیمیل پیشفرض | داشتن چند جیمیل همزمان

تغییر جیمیل پیشفرض

این حرفی است که گوگل زده است:

“در بسیاری از موارد ، حساب پیش فرض شما همان حسابی است که ابتدا با آن وارد سیستم شده اید. در دستگاه های تلفن همراه ، حساب پیش فرض شما بسته به سیستم عامل دستگاه شما و برنامه هایی که استفاده می کنید ، متفاوت است.”

انتخاب حساب پیشفرض گوگل

  1. به صفحه ورود به حساب در گوگل بروید.
  2. از همه حساب های خود خارج شوید. روی عکس پروفایل خود کلیک کنید و بعد روی کلمه Sing Out بزنید.
  3. حالا به Gmail.com بروید و با جیمیلی که میخواهید جیمیل پیشفرض شما باشد وارد شوید.
  4. حالا بعد از اینکه وارد جیمیل مدنظر خود شدید میتوانید وارد دیگر حساب های خود هم بشوید و بین آنها جابجا شوید.
  5. برای تعریف حساب جدید دوباره روی عکس پروفایل خود کلیک کنید و بعد روی  Add account یا افزودن حساب بزنید و وارد حساب خود شوید.

ممنونم که تا آخر آموزش تغییر جیمیل پیشفرض همراه ما بودید اگر این آموزش به کارتون اومده حتما نظرتون رو برام این پایین بنویسید همه نظرات رو میخونم و جواب میدم.

تغییر جیمیل پیشفرض

جدیدترین اخبار و آموزش فناوری رو در سایت موج آی تی دنبال کنید.

محمد مهدی پیمبری

سلام محمد مهدی پیمبری مدیریت وبسایت موج آی‌تی هستم. دانشجوی لیسانس مهندسی کامپیوتر و همچنین دارای مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات تخصصی موبایل ، از سال 1392 با علاقه زیاد به حوضه تکنولوژی و فناوری به دنیای نویسندگی و بلاگ نویسی وارد شدم و وبسایت موج آی تی را با هدف آموزش فناوری در سال 1399 راه اندازی کردم و علاقه شدیدی به یاد دادن و یاد گرفتن دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا